Poďakovanie

Vo veľkej bolesti zo straty blízkej osoby či po ťažkom ublížení na zdraví a iných zraneniach, sú ľudia často do veľkej miery paralyzovaní. Pritom musia riešiť praktické problémy súvisiace s následkami tragédie. Vtedy je dôležité mať niekoho, kto bude nielen zdieľať bolesť s trpiacimi, ale aj konkrétne pomáhať pri vybavovaní praktických záležitostí, vrátane finančnej podpory. Vojenská podporná nadácia sa preto spoločne s veliteľstvom Zásobovacej základne Martin rozhodla zorganizovať v roku 2012 finančnú zbierku na pomoc ľuďom, ktorých 7. marca 2012 postihla tragická udalosť v Muničnom sklade Nováky, pri ktorom vyhasol jeden život a viacerí boli zranení.
Správna rada nadácie rozhodla podporiť celým výťažkom zbierky v sume 500,- eur mamičku zosnulého zamestnanca Jána Karcola.
Ďakujeme darcom, ktorí nezištne pomohli finančnou čiastkou:
Jaroslav Horváth, Valentín Cebo, Marek Ignacík, Stanislav Ciger, Dana Halasová, Peter Masár, Peter Cvicela, Danka Proksová, Róbert Klinga, Jaroslav Hambalko, Monika Matušiaková, Jaromír Podolinský, Zdenka Surmanová, Ústredie ekumenickej pastoračnej služby v OS SR a OZ SR. Ďakujeme aj tým, ktorí zaslali finančnú čiastku cez účet alebo poukážku bez identifikácie.

logo1_2-e1361532069808